
Nedavno je šef HTC-a rekao kako nemaju namjeru smanjiti cijenu njihovih pametnih telefona i na taj način povećati prodaju te da će se i dalje orijentirati na prodaju skupljih i visoko kvalitetnih modela. No, ako je vjerovati posljednjim glasinama s kineske stranice My Drivers, čini se da su loši prodajni i financijski rezultati ipak natjerali čelnike ove kompanije na promjenu strategije tako da bi uskoro mogli očekivati jeftinije pametne telefone ove kompanije.
HTC će tako navodno “značajno smanjiti cijene” već postojećih pametnih telefona koji rade na Androidu i Microsoftovom Windows Phone operativnom sustavu, a i budući modeli koje budu predstavljali trebali bi biti cjenovno povoljniji. Osim ove informacije, na stranici My Drivers kažu da HTC u budućnosti više neće integrirati Beats Audio tehnologiju u većinu njihovih mobilnih uređaja. Na stranici BGR.com tražili su od glasnogovornika kompanije komentar ovih glasina, no dobili su odgovor da ne komentiraju glasine i špekulacije. (hj)
Upravljanje sigurnošću sve više je realnost za tvrtke svih veličina, zahvaljujući širokoj paleti D-Linkovih IP kamera. D-Link je dodao dvije kamere visoke definicije svojoj kolekciji IP nadzora kako bi omogućio fleksibilnije opcije kompanijama koje žele osigurati svoju imovinu iznutra i izvana. Full HD mini kamera sa fiksiranom kupolom (DSC-6210) je diskretna kamera s kupolom upakiranom [...]